HISTORIA

Firma ARTIM to przedsiębiorstwo prywatne, prężnie działające na rynku woj. opolskiego od października 1990 roku, najpierw jako spółka cywilna (pierwsza hurtownia papiernicza na Opolszczyźnie i jeden z pierwszych biuroserwisów w Polsce), a od 1 stycznia 1998 r. jako spółka prawa handlowego - ARTIM Sp. z o.o.

Efektywne stosowanie przez Spółkę skutecznego systemu zarządzania, rzetelności w działaniu oraz konkurencyjnej polityki handlowej od początku funkcjonowania umożliwiło jej w bardzo krótkim czasie objęcie pozycji niekwestionowanego lidera w branży papierniczo-biurowo-szkolnej na rynku woj. opolskiego. Okazało się to możliwe dzięki silnej pozycji ekonomicznej, finansowej i organizacyjnej firmy, zaangażowaniu Pracowników, a także dzięki wysokiej jakości dystrybuowanych przez nią produktów i usług.

ARTIM był jednym z czterech głównych inicjatorów i współtwórców - w końcu 1996 r. - ogólnopolskiej sieci handlowej "PARTNER XXI", dynamicznie rozwijającej się, największej polskiej sieci dystrybucyjnej w branży pbs, m.in. od roku 2001 laureata prestiżowego tytułu z godłem promocyjnym "Lider Rynku".