BHP

Ładowanie...

Poszukujesz środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy swoich pracowników? Nie szukaj więcej, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz odpowiedź na Twoje potrzeby w zakresie zaopatrzenia BHP.

 

Ochrona i bezpieczeństwo pracy jest obowiązkiem pracodawcy, ale również i pracownika. BHP dotyczy rozwiązań zarówno w zakresie indywidualnym jak i zbiorowym. W naszej ofercie znajdziecie: odzież roboczą, buty robocze, rękawice ochronne, rękawice robocze, rękawice lateksowe, kaski, półmaski, nauszniki, okulary oraz rozwiązania dotyczące oznaczania przestrzeni i wiele innych. Wszystko co jest potrzebne, aby zapewnić ochronę zdrowia i życia pracowników. Wybierz Artim jako swojego dostawcę z zakresu safety, gwarantujemy, że będzie to najlepsza decyzja dla Twojej firmy i pracowników.

Jesteś naszym klientem? Bardzo nas to cieszy :-) Zaloguj się, aby móc złożyć zamówienie. Nie jesteś jeszcze naszym klientem? Nas też to smuci :-( Możesz szybko nadrobić tą zaległość i zarejestrować Swoją firmę

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista
Strona
  • z 42

Produkty 1-12 z 503

Strona