Pakowanie i wysyłka

Ładowanie...

Asortyment niezbędny do bezpiecznego pakowania oraz wysyłki towaru. Wspieramy zakłady produkcyjne, firmy przeładunkowe, przedsiębiorstwa handlowe oraz małe, lokalne firmy rękodzielnicze. Poszukujesz dostawcy na niezbędne materiały do pakowania, idealnie trafiłeś/aś. W Artim znajdziesz to czego potrzebujesz!

 

Jakie materiały oferujemy do pakowania paczek? Są to przede wszystkim: taśmy pakowe, foliopaki, koperty korespondencyjne oraz ochronne, papier to pakowania, folia stretch do owijania zarówno paczek jak i palet oraz etykiety, za pomocą których oznaczysz i opiszesz paczki do wysyłki. W ofercie znajdują się również akcesoria do pakowania i przechowywania jak woreczki strunowe, woreczki zamykane na suwak, torby wielorazowe oraz torebki papierowe. Wszystko w jednym miejscu, zamówisz szybko i sprawnie dzięki najnowszym rozwiązaniom platformy Artim z bezpieczną dostawą pod wskazany adres.

Jesteś naszym klientem? Bardzo nas to cieszy :-) Zaloguj się, aby móc złożyć zamówienie. Nie jesteś jeszcze naszym klientem? Nas też to smuci :-( Możesz szybko nadrobić tą zaległość i zarejestrować Swoją firmę

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista
Strona
  • z 61

Produkty 1-12 z 726

Strona