Dlaczego warto zamawiać przez platformę B2B Artim?

Firma Artim jest obecna w branży PBS (papierniczo - biurowo - szkolnej) już ponad 30 lat. Początkowo działaliśmy głównie na terenie województwa opolskiego, dziś dostarczamy swoje produkty na terenie całego kraju.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i największymi markami w branży. Oferujemy produkty dobrej jakości, zróżnicowane i dopasowane do potrzeb naszych Klientów oraz zmieniającego się rynku.

 

Szybkość Szybkość Proces zakupowy jest zdecydowanie szybszy i minimalizuje możliwość pomyłek jak przy ręcznym wprowadzaniu zamówienia.
Wygoda Wygoda Dokonujesz zakupów wygodnie i w dowolnym czasie.


Jesteś na bieżąco Jesteś na bieżąco Śledzisz statusy swoich zamówień.Szersza oferta Szersza oferta Masz dostęp do najszerszej oferty produktów, której nie obejmie żaden drukowany katalog.


Optymalne ceny Optymalne ceny Korzystasz z wynegocjowanych warunków, a jednocześnie masz stały dostęp do ofert kodów rabatowych i promocji dedykowanych tylko użytkownikom platformy.
Dedykowana obsługa Dedykowana obsługa Masz indywidualnie przydzielonych opiekunów: do spraw operacyjnych (proces obsługi zamówień) i strategicznego (warunki, oferta).

Przejrzystość Przejrzystość Widzisz co zamawiasz.


Wszystko jak na dłoni Wszystko jak na dłoni Masz dostęp do historii swoich zamówień, w tym faktur.

Kupujesz to co potrzebne Kupujesz to co potrzebne Możesz tworzyć listy produktów ulubionych i inne listy zakupowe, według własnych potrzeb.
Łatwa obsługa reklamacji Łatwa obsługa reklamacji Zgłosisz tu reklamację jakościową i będziesz mógł śledzić jej proces realizacji.


Kontrolujesz sytuację Kontrolujesz sytuację Masz możliwość stworzenia struktury użytkowników z różnymi uprawnieniami i możliwościami akceptacji zamówień – panujesz nad zakupami i kontrolujesz koszty.
Raportowanie RaportowanieRaportujesz wydatki w wybranym okresie i z podziałem na MPK (miejsca powstawania kosztów).


 

Długoterminowa umowa lub przetarg?

Podpisałeś z nami długoterminową umowę współpracy umowę przetargową lub z ustaloną listą produktów i ich cenami? Platforma jest najlepszym narzędziem do jej realizacji. Jeśli masz takie oczekiwanie, pokażemy Twoim pracownikom tylko produkty z Umowy. Dodatkowo na każdym zamówieniu możesz dopisać swój wewnętrzny numer zapotrzebowania, który pojawi się również na fakturze.

Premiujemy zakupy przez platformę

Zamawiaj na www.artim.com.pl, a otrzymasz dodatkowy rabat.

W celu ustalenia szczegółowych warunków skontaktuj się z nami mailowo bok@artim.com.pl lub telefonicznie 77 40 30 515.
Koniecznie zapisz się do naszego newslettera, aby niczego nie przegapić!