Reklamówki i woreczki

Poszukujesz akcesoriów do pakowania i wysyłki produktów? Szukasz pomysłów na przechowywanie, wysyłkę drobnych przedmiotów? Sprzedajesz drobne produkty i nie wiesz jak je zabezpieczyć na czas dostawy do klienta?

Wśród akcesoriów do pakowania znajdziesz takie rozwiązania jak: woreczki zamykane na strunę, woreczki zamykane na suwak, reklamówki, torebki papierowe oraz torby wielorazowgo użytku. Najbardziej popularne są woreczki strunowe. Przeznaczone do pakowania, wysyłki i przechowywania drobnych przedmiotów. Woreczki strunowe szczelnie zamykane chronią zawartość przed zagubieniem, brudem oraz wilgocią. Potrzebujesz spakować dla klienta paczkę, gdzie część produktów jest drobna i nie chcesz ich wrzucać luzem do kartonu? Idealnym rozwiązaniem jest zapakowanie ich w woreczki strunowe. Woreczki strunowe występują w wielu wymiarach i z pewnością dobierzesz odpowiednie dla swojej działalności. Mamy woreczki strunowe bardzo małe o wymiarach 40x60mm, 70x100mm, średnie o wymiarach 100x150mm, 150x250mm oraz duże o wymiarach 300x400mm, 550x550mm. Woreczki strunowe są popularne praktycznie w każdej gałęzi gospodarki.

Poza klasycznymi torebkami zamykanymi na strunę, posiadamy w ofercie woreczki wielorazowe zamykane na suwak. Woreczki te posiadają dodatkowo pole do opisu zawartości. Pozwala to sprawną identyfikację zawartości woreczka.

Wśród asortymentu do pakowania są też produkty w wersji ekologicznej. Do takich produktów zaliczamy torebki papierowe z fałdą. Z powodzeniem zapakujemy do nich drobne przedmioty, produkty handmade oraz żywność. Torebki papierowe występują w wielu rozmiaraz oraz w kolorach białym i brązowym.

Sprawdź naszą ofertę dedykowaną pakowaniu i wysyłce. Korzystaj z wygodnej formy składania zamówień online o dogodnej dla Ciebie porze dnia wraz z bezpieczną dostawą pod wskazany adres. Realizujemy dostawy na terenie Opola oraz Opolszczyzny, gwarantujemy również dostawy na terenie całej Polski.

Jesteś naszym klientem? Bardzo nas to cieszy :-) Zaloguj się, aby móc złożyć zamówienie. Nie jesteś jeszcze naszym klientem? Nas też to smuci :-( Możesz szybko nadrobić tą zaległość i zarejestrować Swoją firmę

 

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista
Strona
  • z 7

Produkty 1-12 z 77

Strona