Historia

1990
1996
2018

Mamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży. Byliśmy pierwszą na Opolszczyźnie hurtownią papierniczą i jednym z pierwszych biuroserwisów w Polsce. Artim w 1996 roku był jednym z głównych inicjatorów i współtwórców ogólnopolskiej sieci handlowej „Partner XXI”. W ramach tej (wówczas największej) polskiej sieci dystrybucyjnej funkcjonowaliśmy do końca 2017 roku, aby następnie - z sukcesami - kontynuować działalność samodzielnie.

Prezentacja firmy Artim

Jesteśmy właścicielem jednego z najlepiej ocenianych w branży sklepu internetowego Atakto, za pośrednictwem którego prowadzimy sprzedaż od końca 2014 roku.

Oferta

Nasza oferta to między innymi: urządzenia biurowe, papier ksero, tusze i tonery do drukarek, chemia i higiena, artykuły spożywcze, szeroko pojęte artykuły biurowe, produkty do pakowania i wysyłki, artykuły szkolne i kreatywne. Od niedawna rozszerzyliśmy naszą ofertę również o artykuły BHP. Aktualnie w sprzedaży posiadamy ponad 30 000 produktów. Naszym atutem jest wysoka dostępność towarów i szybki czas reakcji od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i największymi markami w branży. Starannie dobieramy asortyment i dostawców, gwarantując wysoką jakość produktów. Stale poszerzamy ofertę naszej marki własnej TAMTO.

Produkty Tamto cechują atrakcyjne ceny i niezawodna jakość. Jak dotąd wszystkie wytwarzane są dla nas w Polsce.

Prezentacja marka Tamto

Co nas wyróżnia

Naszą siłą są ludzie. Zaangażowani, solidni, z pasją. Mamy w zespole zarówno pracowników z kilkunastoletnim stażem, bardzo doświadczonych i z ogromną wiedzą, jak i młodych, z mnóstwem nowych pomysłów.

Za nami tysiące zrealizowanych transakcji. Nasz potencjał jest skalowalny. Potrafimy sprawnie obsłużyć zarówno zamówienia małych działalności gospodarczych jak i ogromne kontrakty i dostawy hurtowe.

Od lat stawiamy na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Reagujemy na zmieniający się rynek i pojawiające się nowe potrzeby naszych Odbiorców.

Zaufali nam

Miasto Opole
Uniwersytet Opolski
Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny
Brökelmann Polska Sp. z o.o.
Dreman
Weegree
Elkom
Filplast
Formopex
Grupa Azoty
Weegree
Hart
Hengst
Izostal
Izostal
Latex
MM Systemy
Neapco
Paul Schockemöhle Logistics
Piomar
Polbau
Polskie Fermy
SFD
Sindbad
Strunobet Migacz
Unitube
Weegree
Weegree