Tonery

Zdajemy sobie sprawę z tego, że drukarka w Twojej firmie musi działać niezawodnie, drukować płynnie wszystkie potrzebne dokumenty, być zawsze gotowa do pracy, nie może odmówić współpracy wtedy kiedy jej najbardziej potrzebujesz. Z tych względów wiemy, że musisz mieć stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych.

 

Drukarki laserowe posiadają wymienne tonery drukujące. Toner to plastikowy pojemnik wypełniony proszkiem drukującym. Zaletą drukarek laserowych jest szybkość wydruku, praktycznie natychmiastowa gotowośc wydruku do użytku oraz wysoka wydajność. Drukarki laserowe dzielimy na drukarki monochromatyczne, czyli drukujące na czarno oraz drukarki kolorowe. Pierwszy model posiada jeden toner, który ma za zadanie drukować na czarno. Drugi model drukarek daje nam kolorowe wydruki, posiada aż cztery tonery w kolorach: czarnym, niebieskim, żółtym oraz czerwonym.

Drukarki laserowe wymagają regularnej wymiany tonerów, częstotliwość wymiany uzależniona jest do eksploatacji urządzenia. Przy wymianie tonerów możemy zdecydować się na orygnialny materiał lub też zamiennik. Artim Opole posiada w ofercie oryginalne tonery, wysokiej jakości zamienniki oraz zamienniki w wersji budżetowej. Ty wybierasz, my podpowiadamy i realizujemy. Skorzytstaj z wygodnej formy składania zamówień online, wtedy kiedy masz czas, o dogodnej dla Ciebie porze dnia. Artim zamówienie dla Ciebie spakuje i dostarczy na Twoje biurko, do magazynu lub innego wskazanego przez Ciebie miejsca. Nie ważne czy potrzebujesz tonerów do Twojej firmy w Opolu, Raciborzu, Nysie, Krapkowicach, Strzelcach Opolskich, Brzegu lub innym mieście w województwie opolskim i w całej Polsce, dla nas to bułka z masłem. Wiemy, jak jest to dla Ciebie ważne i zrobimy to bez zbędnej zwłoki. Sam sprawdź jak możemy Tobie i Twojej firmie pomóc!

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista
Strona
  • z 137

Produkty 1-12 z 1644

Strona