Koniec papierowych legitymacji szkolnych!

2024 - 07 - 02/ Ekspert radzi

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki po 12 lipca 2024 roku nowo przybili uczniowie otrzymywać będą plastikowe legitymacje szkolne. Wydanie e-legitymacji, bo tak są one nazywane, to nowy obowiązek jakim zostaną obarczone szkoły podstawowe, średnie a nawet przedszkola. Wprowadzenie e-legitymacji w szkołach i przedszkolach nie jest obligatoryjne. Wszystkie szkoły muszą nowo przybyłym uczniom wydawać e-legitymacje. Wyjątkiem są uczniowie, którzy obecnie posługują się legitymacją w wersji papierowej. Mogą oni z niej korzystać do czasu zakończenia nauki w danej szkole. Natomiast e - legitymacje muszą być również wydane uczniowi, który papierową wersję zgubił lub zniszczył.

Maty przemysłowe antypoślizgowe, antyzmęczeniowe i wiele innych - Nowość w ofercie BHP!

2024 - 06 - 27/ Nowość w ofercie

Bezpieczeństwo i higiena pracy w zakładach pracy to nie tylko kwestia ochrony indywidulanej pracownika przed czynnikami niebezpiecznymi. BHP to również ergonomia stanowiska pracy oraz warunki mające na celu zwiększenie komfortu pracy pracownika. Maty przemysłowe stosowane w zakładach pracy różnych branż mają przed sobą wiele zadań do spełnienia. Wszystko zależy od tego jaki chcemy osiągnąć rezultat oraz jakie wyzwania stawia przed nami dane stanowisko pracy. Przedstawiamy rozwiązania przemysłowe jakie oferuje marka Coba Europe. Coba Europe to przede wszystkim maty przemysłowe antypoślizgowe, maty antyzmęczeniowe, maty antystatyczne ESD, maty modułowe oraz wycieraczki. Wszystkie te produkty dedykowane są głównie do przemysłu, produkcji, gastronomii a także do pomieszczeń biurowych

Ekologiczne rozwiązania stosowane przy zarządzaniu, segregowaniu i przechowywaniu dokumentów!

2024 - 05 - 16/ Ekspert radzi

Czy praca administracyjna, obieg dokumentów musi być "śmieciogenny"? Czy zwracasz uwagę na ekologiczne alternatywy tradycyjnych produktów? Każde przedsiębiorstwo, instytucja, urząd tworzą dokumenty, wprowadzają je w obieg, zarządzają nimi, przechowują i archiwizują. Mimo wzrostu zainteresowania i wykorzystania cyfryzacji w obiegu dokumentów, to jednak tradycyjna forma nadal jest domeną pracy administracyjnej. Czy jednak w swojej pracy zwracasz uwagę na to, jak tradycyjne formy porządkowania i przechowywania dokumentów zastąpić formą ekologiczną? Jakie zastosować rozwiązania w pracy w biurze z dokumentami, aby praca ta miała jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne? Odpowiedź jest prosta – korzystać z tradycyjnych materiałów biurowych, ale w wersji ekologicznej oraz zwracać uwagę na jakość produktów.

Zeszyty, bruliony oraz notatniki biznesowe w wersji ekologicznej!

2024 - 04 - 18 / Ekspert radzi

Dla wszystkich miłośników ręcznego pisania, dla wszystkich uczniów klas podstawowych i średnich oraz dla studentów! Dla pracowników mobilnych i stacjonarnych, dla kadry zarządzającej jak i pracowników niższych szczebli. Dla wszystkich poszukujących ekologicznych rozwiązań dla tradycyjnych zeszytów szkolnych, brulionów oraz notatników biznesowych! Właśnie dla nich wyselekcjonowaliśmy produkty z całej oferty Artim, klarownie wskazaliśmy cechy świadczące o zastosowaniu ekologicznych rozwiązań. Następnie zebraliśmy je w jednej kategorii nazwanej EKOnotowanie.

Ekologiczne drukowanie w Twojej firmie!

2024 - 03 - 27 / Ekspert radzi

Czy drukowanie może być ekologiczne? Czy praca biurowa i związany z nią obieg dokumentów może nieść za sobą mniejszy ślad węglowy? Jakie mamy rozwiązania dla firm, które chcę kierować się w stronę zrównoważonego rozwoju? Oczywiście, są już dostępne na rynku rozwiązania dla drukowania, które powstają w duchu poszanowania środowiska naturalnego. Rozwiązania, które z powodzeniem może wdrożyć każda firma.

Odzież i obuwie robocze marki Ardon

2024 - 02 - 29 / Polecane marki

Odzież robocza jeszcze kilka lat temu kojarzyła się z brzydkim ubraniem, które pracownik musiał nosić. Nie zwracano większej uwagi na komfort użytkowania, kolorystykę i design. Jednak czasy się zmieniają, pracownik chce wyglądać dobrze w ubraniu w którym pracuje, zależy mu na wygodzie i swobodzie ruchów. Zwraca również uwagę na kolorystykę oraz fason. Pionierem w produkcji wysokiej jakości ubrań ochronnych, roboczych oraz outdorowych jest Ardon. Dlaczego warto zwrócić uwagę na markę Ardon? Dlaczego w Artim zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rozwiązań BHP jakie ofertuje Ardon? Zobacz co wyróżnia odzież oraz obuwie marki Ardon od innych, konkurencyjnych marek dostępnych na rynku.

Przybory do pisania, kreślenia oraz oznaczania w wersji ekologicznej!

2024 - 02 - 22 / Ekspert radzi

Poszukujesz tradycyjnych przyborów do pisania, kreślenia oraz oznaczania ale w wersji ekologicznej? Chcesz wiedzieć jakie cechy kwalifikują dany produkt do kategorii eko? Nie masz czasu wyszukiwać przedmiotów wśród całej oferty? Ten artykuł jest stworzony właśnie po, aby ułatwić i jasno określić jakie przybory do pisania posiadają ekologiczne cechy, mogą pochwalić się certyfikatami środowiskowymi. Wszystko co jest potrzebne do pisania, kreślenia, oznaczania dla biura, zakładów produkcyjnych, magazynów, placówek edukacyjnych oraz instytucji państwowych znajdziesz w specjalnej kategorii EKOpisanie.

Papier biurowy do drukowania - formaty, parametry oraz rodzaje!

2024 - 02 - 15 / Ekspert radzi

Papier biurowy to nie tylko papier do drukowania dokumentów codziennego użytku. W biurze wykorzystujemy również papiery do drukowania materiałów promocyjnych, dokumentów okolicznościowych i innych wyższej wagi. Poza klasycznym papierem ksero w formacie A4, możemy wyróżnić również papier satynowy, papier ekologiczny, papier ozdobny. Każdy z tych papierów ma swoje przeznaczenie, od użytku codziennego do okolicznościowego. Poznaj wszystkie rodzaje papieru biurowego, jego formaty oraz parametry i korzystaj w pełni z oferty Artim.

Papier toaletowy - niezbędne wyposażenie sanitarne w firmach!

2024 - 01 - 25 / Ekspert radzi

Papier toaletowy stanowi niezbędne wyposażenie w toaletach publicznych, firmowych oraz w gospodarstwie domowym. Papier toaletowy występuje w wersji przemysłowej oraz gospodarczej i ma zastosowanie w zależności od rodzaju pomieszczenia sanitarnego oraz jego obciążenia. Zarządcy obiektu stoją przed koniecznością zapewnienia stałej dostępności wyposażenia sanitarnego, przy jednoczesnym jak najbardziej optymalnym koszcie.

Nowe wytyczne dla biurowych stanowisk pracy!

2024 - 01 - 16 / Ekspert radzi

Konieczność zastosowania ergonomicznych rozwiązań na stanowisku pracy w biurze jest faktem. Nie jest ono pobożnym życzeniem pracownika, ale obowiązkiem każdego pracodawcy. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 18 października 2023 roku, zmieniają się wymagania w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe. Dotyczy to zatem większości stanowisk pracy

Tusze i tonery do drukarek w Twoim biurze!

2024 - 01 - 11 / Ekspert radzi

Drukowanie dokumentów to bardzo popularna czynność praktycznie w każdej firmie. Drukujemy przede wszystkim faktury, dokumenty dostawy, protokoły, projekty, zamówienia oraz dokumenty personalne. Często również są to plakaty, ulotki czy podziękowania. Poznaj różnice między tuszami a tonerami. Na jaki rodzaj drukarki warto się zdecydować oraz co zrobić ze zużytym tonerem.

Czas pakowania i wysyłki prezentów!

2023 - 12 - 06 / Ekspert radzi

Grudzień stoi pod znakiem wręczania prezentów i drobnych upominków. Poszukujesz sposobów i materiałów do efektowanego pakowania podarunków dla swoich klientów, podopiecznych czy pracowników? Podpowiemy co i jak możesz wykorzystać. Nie czekaj na ostatnią chwilę, przygotuj się wcześniej i skorzystaj z naszej bogatej oferty do pakowania prezentów.

Katrin System higieniczne rozwiązania skrojone na miarę!

2023 - 11 - 24 / Ekspert radzi

Wyposażenie toalet, bez względu na rodzaj obiektu, w którym się znajduje, ma kluczowe znaczenie zarówno dla osób z niej korzystających, jak i osób zarządzających obiektem. Higieniczne rozwiązania Marki Katrin to gwarancja zachowania odpowiednich warunków sanitarnych w toaletach, łatwość obsługi zarówno dla użytkownika jak i pracowników porządkowych, oszczędność dla zarządcy obiektu oraz wysoka jakość. Wyposażenie toalet z marką Katrin jest również ukłonem w kierunku ochrony środowiska naturalnego. Katrin System to projekt skierowany do zarządców. Stanowi on bardzo dobrze skalkulowany sposób na wyposażenie toalet w miejscu pracy, w szkołach, zakładach opieki zdrowotnej i innych.

Zegary biurowe nie tylko do biura!

2023 - 11 - 16 / Ekspert radzi

Zegary biurowe organizują nasz czas pracy, wspierają odpowiednie planowanie zadań i spotkań biznesowych oraz stoją na straży naszej punktualności. Zegary biurowe, ścienne muszą być niezawodne i czytelne, gdyż polegają na nich pracownicy. Dodatkowo zegary biurowe stanowią element wyposażenia wnętrza. Poznaj ofertę zegarów biurowych i wybierz odpowiedni dla Twojej firmy.

Taśmy klejące na co dzień!

2023 - 10 - 26 / Ekspert radzi

Taśmy klejące dla każdego i na każdą potrzebę. Znajdziesz tu wszystko o taśmach klejących do biura, produkcji, warsztatu, magazynu i nawet do domu. Niezależnie od tego czy potrzebujesz przykleić dokumenty, naprawić coś w stylu MacGyvera czy oznaczyć miejsce niebezpieczne, mamy taśmy idealne na każdą okazję.

Lampki na biurko. Jasne, że pomagają w pracy!

2023 - 10 - 05 / Ekspert radzi

Prawidłowe doświetlenie stanowiska pracy i nauki jest szalenie ważne z punktu widzenia ochrony naszego wzroku, wydajności pracy, prawidłowego skupienia oraz oczywiście komfortu. Zazwyczaj główne oświetlenie nie jest wystarczające. Należy wtedy skorzystać z dodatkowego oświetlenia, które zapewni nam prawidłowo dobrana lampka na biurko. Lampki biurkowe poza oświetleniem mogą być również ładowarką, zegarkiem, termometrem, a nawet budzikiem. Zapoznaj się z artykułem i wybierz lampkę na biurko odpowiednią dla siebie.

Jesień pod znakiem bezpieczeństwa w pracy!

2023 - 09 - 07 / Polecane marki

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Po upalnym lecie, czas na chłodniejsze i deszczowe dni. Zadbajmy już dziś o swoich pracowników. Zagwarantujmy im odpowiednią ochronę pod względem BHP oraz komfort pracy w jesiennych warunkach. Odzież BHP marki Ardon to bardzo dobry wybór jeżeli stawiamy na wysoką jakość, szeroką ofertę oraz wygodę pracowników.

Wszystko na temat kredek!

2023 - 08 - 31 / Ekspert radzi

Kredki to obowiązkowe wyposażenie placówek edukacyjnych jak szkoły, przedszkola, żłobki oraz ośrodki kultury. Kredki znajdziemy w każdym piórniku dzieci szkolnych między 1-3 klasą. Początek roku szkolnego to czas kiedy uzupełniamy zapasy. To również dobry moment, aby zapoznać się z tym, jakie mamy rodzaje kredek, jakie kredki wybrać dla swojego dziecka, jakie kredki będą dobre na prezent. Warto również wiedzieć dlaczego kredka kredce nie równa.

Wszystkie notatki w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki!

2023 - 08 - 10 / Ekspert radzi

Innowacyjna aplikacja Scribzee do zarządzania notatkami. Pozwala na dostęp do wszystkich ważnych dokumentów od ręki, w każdej chwili kiedy są one potrzebne. Idealne narzędzie dla studentów, uczniów szkół średnich oraz pracowników zaangażowanych w różnego rodzaju projekty. Dzięki aplikacji Scribzee możesz dowolnie zarządzać swoimi ręcznymi notatkami z poziomu telefonu, komputera czy tableta. Wspieraj swoją pracę i naukę wykorzystując nowoczesne rozwiązania.

Organizacja festynów rodzinnych, pikników lub innych wydarzeń plenerowych

2023 - 08 - 03 / Ekspert radzi

Jesteś odpowiedzialny za organizację wydarzeń plenerowych jak, festyny, pikniki czy dożynki gminne? Poszukujesz inspiracji w kwestii atrakcji dla najmłodszych? Szukasz ciekawych nagród dla rodzin za udział w konkursach? Oferta Artim jest skierowana do urzędów miast i gmin, ośrodków kultury oraz szkół i przedszkoli. Wspieramy i podpowiadamy jak zorganizować festyn rodzinny, piknik czy dożynki.

Wszystko na temat kopert!

2023 - 07 - 26 / Ekspert radzi

Jakie mamy rodzaje kopert? Jakie wymiary oraz oznaczenia są stosowane przy kopertach? Jak prawidłowo adresować koperty? Co to są koperty RBD? To kilka istotnych zagadnień dotyczących kopert, na które udzielmy wyczerpujących odpowiedzi. Poznaj koperty od kuchni!

Zszywacze i dziurkacze Novus RE+NEW w wersji ekologicznej

2023 - 07 - 18 / Polecane marki

Krok w kierunku zrównoważonego biura, to wybór tradycyjnych materiałów i narzędzi biurowych, ale w wersji ekologicznej. Zszywacze oraz dziurkacze biurowe Novus RE+NEW to gwarancja niezawodności w codziennej pracy z dokumentami. Novus RE+NEW jest przyjazny dla środowiska, gdyż wykorzystuje materiały z recyklingu. Produkty te są pakowane w kartonowe opakowania pozbawione plastiku, co pozwala na dalsze ich wykorzystanie.

Materiały biurowe od kuchni - gilotyna biurowa

2023 - 06 - 29

Gilotyna biurowa, popularne urządzenie służące do cięcia papieru. Artykuł opisuje, jak działa gilotyna do papieru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej gilotyny do Naszego biura. Jaka jest różnica między gilotyną a trymerem oraz jak działa trymer.

Dystrybutory wody Opus Miraqua - czysta i zdrowa woda na wyciągnięcie ręki!

2023 - 06 - 15 / Nowość w ofercie

Alternatywa dla wody butelkowanej w Twojej firmie oraz domu, to wolnostojące dystrybutory wody. Nowość w naszej ofercie, czyli dystrybutory wody Opus Miraqua, nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Stanowi to idealne rozwiązanie do zastosowania praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dystrybutory wody Opus Miraqua zapewniają szybki i niezawodny dostęp do czystej, zdrowej i smacznej wody. Gwarancją tego jest wieloetapowy proces filtrowania, oparty na technologii odwróconej osmozy.

Interdruk - polska produkcja papiernicza

2023 - 05 - 25 / Polecane marki

Asortyment szkolno-biurowy oraz kreatywny w wydaniu Interdruk niczym nie odstaje od zagranicznych marek. Wybierać możemy spośród klasycznych rozwiązań i kolorów oraz oryginalnych i innowacyjnych propozycji. Polska drukarnia jest mistrzem w wytyczaniu trendów, nieustannie śledząc aktualną modę i zainteresowania wśród dzieci i nastolatków oraz dorosłych. Produkty, które zawsze są na czasie to właśnie produkty z oferty Interduk.

Rozwiązania do prezentacji marki Memobe

2023 - 05 - 11 / Polecane marki

Sprzęt i akcesoria wspierające prowadzenie szkoleń, wykładów, prezentacji oraz spotkań biznesowych. Dzięki wykorzystaniu flipchartów marki Memobe wraz z asortymentem uzupełniającym prezentacje będą zapadać w pamięć, szkolenie nie będzie nudne, a wykład angażujący uczestników.

Uni Mitsubishi Pencil - japońska precyzja

2023 - 04 - 20 / Polecane marki

Uni Jetstream to wyjątkowa rodzina długopisów i piór kulkowych.

Materiały biurowe od kuchni

2023 - 04 - 06

Marker - jeden z najpowszechniejszych przyborów do pisania, znakowania i rysowania

Papier, karton i tektura bezkwasowa

2023 - 03 - 09 / Ekspert radzi

O co w tym chodzi, jakie ma znaczenie i zastosowanie

Jak fajnie jest być mańkutem :-)

2023 - 03 - 02 / Ekspert radzi

Produkty stworzone z myślą o potrzebach osób leworęcznych

Materiały biurowe od kuchni

2023 - 02 - 16

Nożyczki - bohater szkolny, biurowy, a nawet teatralny

Znaki bezpieczeństwa oraz instrukcje

2023 - 02 - 09 / Nowość w ofercie

Ważne oznakowanie budynków celem zapewnienia bezpieczeństwa ludzi

Ergonomia Black Point

2023 - 02 - 02 / Nowość w ofercie

Ergonomia wchodzi na wyższy poziom, dzięki najnowszym rozwiązaniom polskiej marki Black Point

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 01 - 11

Dziurkacz, stojący na straży równego przechowywania dokumentów i nie tylko

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 12 - 29

Segregator, codzienny towarzysz w pracy biurowej i nie tylko

Rodzina klei HappyColor Hobby&Craft

2022 - 12 - 22 / Ekspert radzi

Kleje do wszelkich prac szkolnych, kreatywnych oraz rękodzieła artystycznego

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 11 - 30

Kalendarz - niezbędne narzędzie do zarządzania czasem

Czy drukowanie może być EKO?

2022 - 11 - 18 / Nowość w ofercie

Wysoka jakość oraz ekologiczne rozwiązania - najnowsza linia tonerów OHGreen!

Biurko - postaw na lampę!

2022 - 10 - 27 / Polecane marki

Prawidłowe oświetlenie stanowiska pracy - czym się kierować, na co zwrócić uwagę

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 10 - 27

Poznaj ciekawą historię wynalezienia niszczarki

Nowa kategoria na naszej platformie - produkty ekologiczne

2022- 10 - 20 / Ekspert radzi

Usprawniamy wyszukiwanie oraz wyraźnie opisujemy ofertę produktów ekologicznych!

Etykiety dla wymagających

2022- 02 - 03 / Ekspert radzi

Poszukujesz etykiet stworzonych do trudnych warunków? Zapoznaj się z artykułem

Ochrona rąk - rękawice

2022- 09 - 27 / Ekspert radzi

Rękawice ochronne na co dzień i do zadań specjalnych

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 09 - 08

Pierwszy zszywacz - iście królewskie narzędzie!

Z ekologią za pan brat!

2022 - 08 - 16 / Polecane marki

Poznaj higieniczne rozwiązania produktów marki Katrin

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 08 - 10

Korektory - tylko piegów nie zakrywają :-)

Przybory do pisania, rysowania i kolorowania marki Stabilo

2022 - 08 - 04 / Polecane marki

Najszersza gama kolorystyczna wśród przyborów piśmienniczych, czyli flagowe produkty Stabilo

POL naturalnie dobry papier!

2022 - 07 - 21

Papier POL - ekologiczne i świadome wybory

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 07 - 05

Powszechne i niebezpieczne baterie

Ergonomia w wykonaniu marki Leitz

2022- 06 - 24 / Nowość w ofercie

Zadbaj o swoje zdrowie - wyposaż biurko w sprzęt podnoszący komfort pracy

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 06 - 14

Perypetie pierwszych spinaczy

Elektryzujący Parker IM Vibrant Ring

2022 - 06 - 08 / Nowość w ofercie

Subtelność w połączeniu ze zdumiewającymi dodatkami z całą pewnością Cię oczarują.

Derwent - marka produktów artystycznych

2022 - 05 - 25 / Polecane marki

Przedstawiamy markę cechującą niezwykłe doświadczenie w zakresie przyborów artystycznych

Edding do zadań specjalnych

2022 - 05 - 18 / Polecane marki

Poznaj szeroką ofertę specjalistycznych markerów marki Edding

Materiały biurowe od kuchni

2022 - 05 - 05

Taśma klejąca - co ma wspólnego ze szkocką kratą

Pilot Begreen - seria produktów ekologicznych

2022 - 04 - 28 / Polecane marki

Twoje ekologiczne przybory do pisania

Chroń swoje zdrowie w zakładzie pracy

2022 - 04 - 21 / Ekspert radzi

Zasady prawidłowej ochrony górnych dróg oddechowych

Urządzenie do okładania Colibri

2022 - 03 - 31 / Nowość w ofercie

System Colibri - innowacyjne rozwiązanie do okładania książek, zeszytów i podręczników

Bądź kreatywny

2022 - 03 - 30 / Ekspert radzi

Lubisz się wyróżniać, chcesz zwrócić uwagę - zdecyduj się na kreatywne rozwiązania!

Herbaty Belin

2022 - 03 - 25 / Nowość w ofercie

Rozgrzewające, pobudzające, odświeżające i aromatyczne - takie są herbaty Belin!

Produkty marki UHU

2022 - 03 - 15 / Nowość w ofercie

Poznaj nasze nowości w ofercie - kleje biurowe, szkolne i specjalistyczne marki UHU

Współczesna kaligrafia i liternictwo

2022 - 02 - 22 / Ekspert radzi

Poznaj narzędzia, dzięki którym pokochasz odręczne pismo

Proste rozwiązania dla tworzenia etykiet

2022 - 02 - 09 / Polecane marki

DYMO - mobilne drukarki do etykiet

Oznaczanie przestrzeni

2022- 01 - 27 / Ekspert radzi

Przekazywanie informacji oraz oznaczanie przestrzeni w halach produkcyjnych i magazynowych

Nowy rok - Nowa wiedza

2021-12 - 30 / Ekspert radzi

Certyfikat FSC o czym świadczy i dlaczego warto wybierać produkty z logo FSC?

Szukasz pomysłu na prezent?

2021-12 - 07 / Ekspert radzi

Nasze propozycje na idealny podarunek

Archiwizacja - jak to robić?

2021-11 - 18 / Ekspert radzi

Zapoznaj się z zasadami archiwizacji dokumentów

Segafredo - włoska kawa

2021-10 - 28 / Nowości w ofercie

Poznaj naszą najnowszą ofertę włoskich kaw

Niszczarki - ich parametry i funkcje

2021-10 - 15 / Ekspert radzi

Ważne informacje dotyczące niszczarek w jednym miejscu

Papier Kraft - wszechstronne zastosowanie w wersji ekologicznej

2021-09 - 28 / Ekspert radzi

Poznaj produkty wyprodukowane na bazie papieru kraft

Parker - ponadczasowa elegacja

2021-09 - 17 / Polecane marki

Oferta Parker to elegancja dla każdego

Leitz - jakość i doświadczenie

2021-09 - 01 / Polecane marki

Poznaj ofertę i cechy marki Leitz

Opakowania Eko - bądź na bieżąco!

2021-08-23 / Ekspert radzi

Nowe ograniczenia dla plastiku

Folia Stretch

2021-08-05 / Ekspert radzi

Folia stretch czyli "nie owijamy w bawełnę"

Memobe by Pratel

2021-07-13 / Nowości w ofercie

Memobe by Pratel czyli włoska jakość

Jak być EKO w biurze

2021-07-08 / Ekspert radzi

Jak być EKO w biurze i nie tylko - Nasze porady i ciekawostki

Kultowy długopis w nowej odsłonie

2021-06-21 / Nowości w ofercie

Większość z Nas zna i ceni kultowy już długopis BK77 marki Pentel – można powiedzieć „chodzący ideał”

Dezynfekcja niewielkich powierzchni

2021-06-17 / Ekspert radzi

Zastanawiałeś się może dlaczego ściereczki Avatex występują w naszej ofercie w czterech kolorach i dlaczego są idealne do dezynfekcji niewielkich powierzchni?

Wystartowaliśmy!

2021-03-29

Po wielu miesiącach prac właśnie uruchomiliśmy nową odsłonę naszej platformy B2B.