Tusze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że drukarka w Twojej firmie musi działać niezawodnie, drukować płynnie wszystkie potrzebne dokumenty, być zawsze gotowa do pracy, nie może odmówić współpracy wtedy kiedy jej najbardziej potrzebujesz. Z tych względów wiemy, że musisz mieć stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych.


Drukarki atramentowe posiadają wymienne tusze drukujące. Tusz to plastikowy pojemnik tzw. kartridź wypełniony płynem drukującym. Zaletą drukarek atramentowych jest wysoka jakośc wydruku oraz stosunkowo niska cena. Drukarki atramentowe dzielimy na drukarki monochromatyczne, czyli drukujące na czarno oraz drukarki kolorowe. Pierwszy model posiada jeden tusz, który ma za zadanie drukować na czarno. Drugi model drukarek daje nam kolorowe wydruki, posiada aż cztery tusze w kolorach: czarnym, niebieskim, żółtym oraz czerwonym.

Drukarki atramentowe wymagają regularnej wymiany tuszy, częstotliwość wymiany uzależniona jest do eksploatacji urządzenia. Przy wymianie tuszy możemy zdecydować się na orygnialny materiał lub też zamiennik. Artim Opole posiada w ofercie oryginalne tusze, wysokiej jakości zamienniki oraz zamienniki w wersji budżetowej. Ty wybierasz, my podpowiadamy i zrealizujemy. Skorzystaj z wygodnej formy składania zamówień online, wtedy kiedy masz czas, o dogodnej dla Ciebie porze dnia. Artim zamówienie dla Ciebie spakuje i dostarczy na Twoje biurko, do magazynu lub innego wskazanego przez Ciebie miejsca. Nie ważne czy potrzebujesz tuszy do drukarki do Twojej firmy w Opolu, Raciborzu, Nysie, Krapkowicach, Strzelcach Opolskich, Brzegu lub innym mieście w województwie opolskim i w całej Polsce, dla nas to bułka z masłem. Wiemy, jak jest to dla Ciebie ważne i zrobimy to bez zbędnej zwłoki. Sam sprawdź jak możemy Tobie i Twojej firmie pomóc!

na stronie
Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista
Strona
  • z 53

Produkty 1-12 z 635

Strona